2
Zákroky brankára
7

Ohlasy trenérov

Roman Skuhravý (Podbrezová): Budem sa opakovať, ale ja viem, akou cestou ideme, viem, čo hráči prežívajú. Nie je to pre nich jednoduché, ešte po tej facke, ktorú sme si dali sami v Humennom. Som presvedčený, že naša hra je tam, kde má byť. Videl som tam energiu, obrovskú túžbu vyhrať. Čo sa týka futbalových vecí, tak zápas sme mali pod kontrolou. Vypracovali sme si dostatok gólových príležitostí, aby výsledok bol iný, ale my to berieme s pokorou. Vážim si to ako chlapci za stavu 2:0 kontrolovali hru. To, že v nadstavenom čase sme spravili zbytočný faul sú veci, o ktorých sa bavíme a na ktorých chceme pracovať. Obrovská pochvala pre hráčov a ideme ďalej. Pre nás tento zápas znamená to isté, čo stretnutie v Humennom. Nepremenených šancí síce bolo veľa, ale pozitívne je, že sme sa do nich dostali, pretože na tom pracujeme. Chlapci naozaj na tréningu makajú naplno. Nie je to tak, že lusknete prstami a vedome si budete vypracovávať šance. Verím, že na hre je vidieť to, čo chceme hrať. Bude to ešte chvíľu trvať. Máme pred sebou krásny zápas s Banskou Bystricou a chceme sa na to nachystať najlepšie ako vieme. Verím tomu, že znova urobíme krôčiku dopredu a budeme mať lepšiu výkonnosť ako dnes.

Szilárd Németh (Rohožník): Podbrezová má kvalitné mužstvo, určite bude hrať o titul ako vždy. My sme sem prišli skúsiť niečo uhrať. Bolo vidieť rozdiel. Akurát, čo mne vadí, že Podbrezovej prvých desať minút druhého polčasu pomáhali, čo by určite Podbrezová nepotrebovala, ale na druhej strane som spokojný s tým, že chlapci nepadli, hrali ďalej a ešte sa nám podarilo dať gól.